cz deCeník

Vstupní řádné členství - poplatek za vstup do klubu 1.000,-
Vstupní řádné členství do 18-ti let 0,-

Roční příspěvky řádného člena (členské i hrací poplatky) 7.500,-
Roční příspěvky řádného člena do 18-ti let
(částka zahrnuje i dětské tréninky 2x v týdnu pod vedením trenéra)
1.900,-
Roční příspěvky řádného člena do 26 let - studující
(při řádném studiu se zapotřebí doložit potvrzení o studiu)
2.500,-

Roční poplatky pro ročního člena nebo-li roční členství
(při každé návštěvě hřiště platí roční člen 50% denního greenfee)
(členství je spíše pro hráče, kteří nejsou z bližšího okolí, ale mají zájem o právoplatné členství a členskou kartu)
4.000,-

Rodinné členství - zkušební – 2 dospělí + až 2 děti do 18-ti let
(Nabídka platí pro nově příchozí členy a částka je garantovaná na 2 roky. Rodinné členství je určeno pro 2 dospělé osoby a 1 – 2 děti do 18ti let. Obsahuje 2 x řádné členství v Golf Clubu Luby včetně členství v ČGF a 1 až 2 dětská plnohodnotná členství včetně dětských tréninků. Členství může využít i rodinka, která je členy i v jiném klubu)
9.900,-

Důchodci
(při nároku o důchodcovské příspěvky je zapotřebí doložit potvrzení, že dotyčný pobírá důchod a je v důchodu)
5.000,-
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poplatky green fee (9 jamek):
Děti do 18 let a studenti mají 50% slevu.
Pondělí – Pátek: 290,-
Sobota – Neděle + svátky 350,-
Poplatky green fee (18 jamek / celodenní):
Děti do 18 let a studenti mají 50% slevu.
Pondělí – Pátek: 490,-
Sobota – Neděle + svátky 550,-

Intenzivní tréninkový program - viz TRENÉR 1400,- Kč

Zapůjčení hole 25,- / 1 ks
Zapůjčení vozíku 50,-
Zapůjčení bagu 50,-
Zapůjčení celého vybavení 250,- / včetně vozíku
Míčky na driving range 20,- / 25 ks

Motorové autíčko EZ-GO 300,- / 9 jamek
500,- / 18 jamek


Přijímáme platební karty: EC/MC, Visa Elektron, VISA, Maestro


Platební karty

7.4.

Všechny zdravím, takže na golf ode dneška ANO, ale jen po 2 hráčích ve flaithu, kromě rodinných příslušníků. Odstup na hřišti min. 2 metry od sebe, jinak musíte mít neustále roušku.🌞 Pro všechny případy mějte roušku vždy u sebe z důvodu setkání s údržbou hřiště. 👍 Při příjezdu 🚗, na parkovišti, na drivingu🟢 až do do odpaliště č.1⛳ mít prosím roušku. Klubovna a vnitřní prostory zůstávají stále uzavřené. Přejeme hezkou hru. Pro informace k obsazenosti hřiště můžete volat 721313075.

16.3.

Vážení členové klubu, množí se dotazy, zda jsme park nebo otevřené sportoviště. Jsme otevřené sportoviště a ode dneška platí, že golfová hřiště jsou ZAVŘENÁ. Prosím nepokoušejte se to obcházet, mohou být problémy jak z naší strany, tak i z té vaší. Například včera kontrolovala stav parkoviště a hřiště policie ČR. Věříme, že všechna tato opatření jsou k prospěchu celé věci a my se pomalu za zavřenými dveřmi klubovny připravujeme na pomalý, bláznivý začátek sezóny. Co se týče údržby hřiště, nebojte, bude probíhat jako obvykle. 😃 A bude na vás připraveno, jakmile to situace dovolí. Za v času budeme informovat o možnosti hraní.

14.3.

Od dnešního dne je vládním nařízením povoleno na otevřeném sportovišti být pouze v maximálním celkovém počtu 30 lidí. V případě větší návštěvnosti hřiště vás budeme muset v tomto případě korigovat. Klubovna je prozatím zavřená. Zejména když bude pěkné počasí, doporučujeme si ověřit dostupnost hřiště u paní Ptáčkové, +420 721313075. Děkujeme za pochopení.

INFO z 12.3.

Vážení členové a hráči golfu, reaguji na první dotaz od vás a následně informuji i zde. Po dnešních opatřeních vlády zůstávají otevřená venkovní sportoviště, co jsou i golfová hřiště. Na hřišti nehrozí žádné zdržování větší skupiny lidí. :D Pouze klubovna zůstává prozatím zavřená, nebo spíše ve stádiu omezeného provozu a pomalu se připravuje na bláznivý start letošní sezóny. Více informací na tel.: 721313075 u paní Ptáčková

10.1.2020

Hřiště je stále bez sněhu a je hratelné. Driving je také v provozu.